Wirtualne stolice mody

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-05-07 19:54:44

Little_Woman

Królowa forum

Skąd: stolice mody
Zarejestrowany: 2009-05-07
Posty: 37
Punktów :   
WWW

Przedstaw się!

Tak jak w temacie. Napiszcie coś o swoim realnym "ja". Może zacznę.

No to cóż. Na imię mi Nikoletta. W tym roku kończę gimnazjum, czyli wychodzi, że mam już szesnaście lat. Ogólnie rzecz biorąc jestem bardzo nieśmiałym, leniwym molem książkowym. Ponadto lubię teatr i musicale, czyli taka trochę staroświecka jestem . Mam też taką małą, naprawdę niewielką, obsesję na punkcie wampirów. Lubię też modę i lubię pisać. Pomysł stworzenia tego forum powstał wczoraj, przez przypadek, kiedy udawałam modelkę przed lustrem.

Jak zwykle nie wiem, co jeszcze napisać, więc już kończę


Imię i nazwsko: Nicolette de Valois
Zawód: dziennikarka i naczelna francuskiego Vouge
http://avatary.ork.pl/avatary/29043.gif   

Offline

 

#2 2009-05-07 20:21:42

Princess

Forumowa księżniczka

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-05-07
Posty: 32
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się!

Mam na imię Ada. Mam 12 lat i w tym roku idę do gimnazjum. Kolekcjonuję szklane kule i przywożę je z podróży z różnych miejsc na świecie. Nikoletka jest moją siostrą ciotecznę i prowadzę z nią to forum. Jestem mądra, czasem nieśmiała, ale rzadko; miła, koleżńska. To chyba wszytko, bo nie wiem co jeszcze napisać. Pozdrawiam


Imię i nazwisko: Amanda de Robiland
Zawód: projektantka (Chanel)

Offline

 

#3 2009-05-18 21:06:41

Lola

Nowe buty od Manolo

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-05-14
Posty: 21
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

Nazywam się Julia i mam 13 lat.Chodzę do klasy nz Adą,która jest moją przyjaciółką.Uwielbiam modę,muzykę,ale przedewszystkim zwierzaczki mam ich mnustwo.Mianowicie szczurka,papugę,yorka,kundelka,rybki i 3 króliczki.Lubię takrze czytać i oglądacć film o duchach i innych nad przyrodzonych zjawiskach.Kocham chdzić na imprezy,zakupy spacery,do miasta i spedzać leniwie czas.Jestem zwariowana i mam adHd,ale to tylka nie które z moich zalet.Breht,breht,breht,(sama wymyślilam ten śmiech)


Imię i nazwisko: Tilla Tequila
Zawód: Dziennikarka telewizyjna MTV

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zewkrwi.pun.pl www.darkdragonl2w.pun.pl www.motoexstreme.pun.pl www.niszcze.pun.pl www.mechatronika10.pun.pl